Işıklar ve İndikatörler

Işıklar ve İndikatörler
Alan Aydınlatmaları; Alan Aydınlatma ürünleri, derinlikteki değişiklikleri algılamak, belirli yüzey açılarını aydınlatmak ve mercekten uzağa doğru bir açıya yönlendirildiğinde, yansıtıcı yüzeylerin parlamasından kaçınmak için kullanılırlar. 

Bariyer Tipi Aydınlatma
Banner Engineering'in Bariyer Tipi Aydınlatma Serisi, büyük cisimlerin uzaktan ve bakım gerektirmeyen şekilde LEDlerle aydınlatılmasını sağlar                       

Halka Işıklar
Banner Engineering'in Halka Işıkları, küçük cisimleri parlak bir şekilde aydınlatır ve görüntülerdeki gölgeleri azaltır.                

Arka Fon Işıkları
Banner Engineering'in arka fon ışıkları yoğun olmayan, homojen bir parlaklık sağlar.                                                                

Spot Işıklar
Banner Engineering Spot Işıklar, tek bir güçlü LED ile son derece parlak, homojen ışık sağlar.                                                                
Bariyer Tipi Arka Fon Işıkları
Banner Engineering'in bakım gerektirmeyen Bariyer Tipi Aydınlatma Serisi, uzun mesafelerde bulunan büyük cisimlerin aydınlatılması için kullanılırlar.

Dar Açılı Halka Işıklar
Banner Engineering'ın Dar Açılı Halka Işıklar'ı, cismin yüzeyini neredeyse dik bir açıdan aydınlatarak; tozu, girintileri, çizikleri ve yüzeydeki başka kusurları vurgular.

On-Axis Işıklar
Banner Engineering'ın On-Axis Işıkları, düz ve yansıtıcı yüzeyleri homojen bir şekilde aydınlatır; kamera ile aynı optik doğrultuda, hizalanmış aydınlatma sağlar

Lazer Çizgi Üretici
LLG660 yüksek kalitede ve homojen bir çizgi lazer üretir; bu sayede endüstriyel görüntü işleme uygulamalarında kullanım için idealdir.
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ