Zayıf Akım Sistemleri

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ..
 
Teknolojinin geliştiğinin bir kanıtı yüz tanıma sistemleri Ankara ile siz de kurumsal ya da özel alanda güvenli koşullar yaratabilirsiniz. Direkt olarak kişinin yüzünün algılanması ile sistem üzerinden giriş yapmayı kolaylaştırabilirsiniz.
 
Yüz Tanıma Sistemleri Nasıl Çalışır?
 
Herhangi bir alanda güvenliği sağlamak adına yüz tanıma sistemleri Ankara kurulum yapabilir. Oldukça basit bir kurulumu olan bu sistem ile güvenlik sağlanır.

Mümkün olduğunca kamera sistemleri ile ortak şekilde kurulan bu sistem, sizi yüzünüzden tanır.
 
Yüz Tanıtma: Sistemin sizi algılaması ve girişinize izin vermesi için yüz tanıtmak gereklidir. Kurulum tamamlandıktan sonra giriş işlemine izin verilmesi için tek tek yüz tanıtılır.

Ekranda çıkan yuvarlağın içinde yüzünüzü tutarsınız. Sonrasında yüz tanıma sistemleri Ankara üzerinden edinmiş olduğunuz bu sistem, bir sonrası sefer sizin yüzünüzü tanır ve direkt olarak giriş yapılır.
 
Yüz Tanıma Sistemi Avantajları
 
En önemli avantaj sizin için sağladığı güvendir. Onun dışında kişiyi yüzünden tanıması, herhangi bir durumda hile yapılmasını da söz konusu etmez.

Mümkün olduğunca herkesin sistem üzerinden giriş yapması ile güvenliğin yüksek oranda iyileşeceği söylenebilir.
 
Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları
 
Uygun fiyatlı şekilde ev ve iş yerlerine ulaşımı mümkün olan bir sistemdir. Bu sistem üzerinden direkt olarak koşullar iyileşir. Yüz Tanıma Sistemleri Ankara ile iletişime geçerek, en kısa sürede sistem kurulumu yaptırabilirsiniz.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ...
 
Günümüzde evlerden işyerlerine kadar her yerde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de güvenlik sistemleri haline gelmiştir.

Her türlü hırsızlık, doğal afet gibi durumlar için özel olarak tasarlanmış bu sistemler sayesinde insanlar kendilerini güvende hissetmekle birlikte istenmeyen durumları da çok büyük oranda engellemiş olmaktadırlar.
 
Güvenlik Sistemleri Ne İçin Kullanılır?
 
Güvenlik sistemleri bina ve diğer mekanları oluşabilecek doğal afetlerden en az hasarla kurtarmak, bina ve mekanları hırsızlardan korumak için özel olarak tasarlanan kamera ve alarm sistemlerinden oluşan güvenlik elemanlarıdır.

Sizler de güvenlik sistemleri Ankara firmaları sayesinde site, müstakil ev, apartman, işyeri, fabrika, dükkan, depo gibi her türlü bina ve alanınızı tehlikelerden koruyabilirsiniz.

İhtiyacınız olan güvenlik sistemleri hakkında firmalardan bilgi alabilirsiniz.
 
 
Güvenlik Sistemleri Firmaları
 
İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik elemanları için güvenlik sistemleri Ankara firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak birlikte çalışacağınız firmanın birtakım özelliklere sahip olmasının faydaları olacaktır.
 
Örneğin iyi bir firma;
 
Sizinle sürekli olarak iletişim halinde olur,
 
Yaşadığınız her türlü sorunda size çözüm önerileri sunar.,
 
Ürünlerine belirli bir süre garanti verir,
 
Ürünlerin siparişinden kurulumuna kadar destek verir ve bu desteğini satış sonrasında da sürdürür,
 
Ürünleri kolay kullanılabilirdir,
 
Sizi hırsızlık, yangın gibi her türlü tehlike ve afetten korumaya uygun ürünler sunar.
 
 
Güvenlik Sistemleri Fiyatları
 
Güvenlik sistemi firmaları ile görüşerek arzu ettiğiniz güvenlik sistemi Ankara fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

IP KAMERA SİSTEMLERİ 
 
Ip Kamera Sistemleri Ankara'da CCTV Kamera artıları güvenlik kameralarının Analog Kamera, 720p ve 1080p HD Kamera ve ağ ip , video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının kapalı devre kamera sistemi direkt olarak tedarikçisidir.
 
Ev, iş ve devlet için video gözetim sistemleri tedarik etmekteyiz. Son kullanıcılara, satıcılara ve yükleyicilere satışını yapmaktayız.
Kamera Sistemleri konusu ile ilgili uzmanlaşmış ve 2006 yılında firmamıza başladık.

Teknoloji ilerledikçe, AHD kameralar  Analog yüksek çözünürlüklü, HD-SDI ve TVI kameralar kullanan ağ ip kamera sistemleri ankara ve HD güvenlik kamera sistemleri için sunmuş olduğumuz ürün portföyünü genişlettik.
 
Ayrıca, DVR'ler, kablolar, konektörler, araçlar, test monitörleri ve yüzlerce video gözetim aksesuarını da bünyemizde bulunduruyoruz.
 
Kablosuz Ip Kamera Sistemleri ve Uzaktan İnternet görüntülemeyle desteklenen video gözetim sistemleri uzmanlığımızdadır.

Gözetim sistemlerimizin çoğu, Mac ve Windows PC'ler için DVR görüntüleme programının yanı sıra iPhone, iPad ve Android cihazlar için mobil kamera görüntüleme programları içerir.

Önceden yapılandırılmış ve kurulması basit çoğu komple güvenlik sistemi satışını yapıyoruz.
 
CCTV Kamera profesyonelleri ekibi, sektördeki en iyi müşteri hizmetleri ve yöntem desteği sağlamaya gayret göstermiştir. Ayrıca ürünlerimiz üzerinde mümkün olan en rekabetçi fiyatlandırmayı sağlarız.

KAPI DEDEKTÖRÜ 
 
Cihan Teknoloji 2006 yılından beri kurum ve işletmelerin güvenliğini sağlamakta olup ithalatını yapmış olduğumuz ürünleri 2 yıl yerinde servis garantisi ile satış ve kurulum yapmaktadır.

Kapı dedektörü ankara konusunda yeterli tecrübeye sahip olup sayısız kurulum ve montaj yapmıştır.
 
Yüksek hassasiyetli kapı tipi metal dedektörün dehomojen olarak dağılmış 6 algılama bölgesi bulunmakta ve ölü bölge bulunmamaktadır.

Genel olarak 100 adım hassasiyet olmasına karşın ve bu 6 bölgenin ayrı ayrı 0-99 arası hassasiyet ayarı mevcuttur. Elektronik ünitesi kapı eşiğindeki kilitli haznede dış etkenlere karşı koruma altındadır.

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ 

Projelendirdiğimiz yangın algılama sistemleri; İnsanların yaşadıkları, çalıştıkları ortamlardaki yangınların ve ciddi emeklerle sahip oldukları işyerleri, evler, fabrikalar ve alışveriş merkezlerinde binaya ait tüm noktaların online  yangın riskine karşı kontrol edilmesi, yangının partikül halindeki  ilk oluşumu anında algılanmasını ve yangın büyümeden müdahale edilmesine imkan vermeyi sağlamaktadır.
 
Bu amaçla tarafımızdan kurulan yangın alarm sistemleri öncelikle ortamdaki kişilerin hayati tehlike altında kalmalarını ve binanın  maddi zararlar görülmesini önlemektedir. 
 
Yangın Alarm Sistemleri veYangın Algılama Sistemlerini anlamaya çalışmadan önce, yangın gelişimi ve davranışı ile ilgili temel bilgiye sahip olmak yararlı olacaktır.

Bu bilgilerle koruma prosesinde bu ek yangın güvenlik sistemlerinin rolü ve etkileşimi daha iyi gerçekleştirilebilir.
 
Temelde bir yangın, karbon bazlı bir maddenin (yakıt), oksijenle (genelde havanın bir bileşeni olarak) karıştığı ve yanıcı buharların üretildiği bir noktaya kadar ısıtıldığı kimyasal bir tepkidir. 
 
Yangın alarm sistemleri bu buharın ateşlenmesine neden olacak kadar sıcak ve ateş sonucu oluşan bir şeyle temas edebilir. Basitçe sonuçlandırmak gerekirse, yanabilen bir şey çok sıcak bir şeye dokunur ve bir yangın çıkar.
 
 

0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ