Şirket Profili

LotusIQ Teknoloji A.Ş.
 
LotusIQ Teknoloji Anonim Şirketi BİNA OTOMASYONU ve FABRİKA OTOMASYON çözümlerini tek çatı altında toplayan Ankara merkezli bir mühendislik firmasıdır.
 
BİNA OTOMASYONU TEKNOLOJİLERİNDE enerji yönetim ve dağıtım sistemleri, şalt ürünleri, KNX akıllı bina aydınlatma-iklimlendirme-perde-panjur ve multimedya kontrol sistemleri, kablosuz uzaktan kontrol ve takip yazılımları, otel konsiyerj yazılımları, interkom sistemleri, kamera ve güvenlik geçiş sistemleri, yangın, network ve zayıf akım çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.
 
FABRİKA OTOMASYON TEKNOLOJİLERİNDE endüstriyel sensörler, endüstriyel kontrolörler, RFID – HF/UHF/Barkod tanımlama sistemleri, kablo ve bağlantı kutuları, fieldbus I/O modüller, makine emniyet siviçleri ve kontrol, joystick, elektronik anahtar ve yetkilendirme, arayüz teknolojisi, (vision) görüntü işleme ve kamera, makine ve üretim hatları için ışıklar ve indikatörler, endüstriyel çelik çit ve vakumlu taşıma sistem çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.
 
Aktif saha satışı, teknik destek, projelendirme, keşiflendirme, anahtar teslim kurulum, pano imalatı, periyodik bakım ve devreye alma mühendislik hizmetleri sunmaktadır.
 
LotusIQ prestijli, kurumsal inşaat projerinin tüm süreçlerinde ve fabrikalardaki üretim iyileştirme, kalite kontrol, tasarım ve AR-GE süreçlerinde edindiği tecrübeler ile vizyonunu belirlemiştir. Avrupa ve Dünya’nın en kaliteli, tasarım ödüllü, yeni teknolojilerini kullanarak inşaat projelerindeki ve fabrikalardaki ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır. LotusIQ satış öncesi ve sonrasında sunduğu teknik destekler ile müşterilerinin memnuniyet sürekliliğini hedeflemektedir.
 
LotusIQ sektörde pazar lideri olan en kaliteli markaların çözüm ortağıdır. Bölgesinde lider konumda olan LotusIQ referansları Ankara ve Türkiye’nin en prestijli rezidans, villa, otel, ticari, kamu, özel projeleri ve üretim tesisleridir.

Yenilikçi ÇalışmalarAkıllı otomasyon sistemleri teknolojilerinde geliştirilen teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.
Tecrübeli KadroLotus IQ Teknoloji konusunda uzman teknik ekibi ile projelerde sorunsuz kurulumlar sağlamaktadır.
Kaliteli HizmetLotus IQ Teknoloji vermiş olduğu hizmetlerde her zaman daha kalitelisi diyerek işe başlamaktadır.
Akıllı Evler
Akıllı Ev Sistemleri Uzmanı
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ