Otel

Lotus IQ olarak Otel çözümlerimizde enerji verimliliğini ve konforla birlikte kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz…  
 
Oda çözümlerimizde sakinlerinize özel bir yerde olduklarını hissettirmek ayrıca teknoloji ile kullanım kolaylığını bir arada sunmak temel hedefimizdir.
 
Tüm oda otomasyon sisteminin sakinler tarafından kontrolu Interra tarafından yenilikçi bir şekilde ele alınmaktadır. Ister mobil cihazlardan ister odada bulunan yeni nesil dokunmatik panellerden istenilen enstantane basitçe uygulanabilrmektedir.
 
Odanın kendisini ekonomi ve konfor sağlamak amacıyla idare etmesi ise sistemin temel özelliğidir. Bunun için Interra'da yazılım, donanım ve merkezi (Otel oda yönetim yazılımı - IS Server) uygulamalar birçok dünya markasının tercihi durumundaır.
 
 
ENERJİ VERİMLİLİĞİ
ESNEKLİK
KONFOR
GÜVENLİK
Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları
Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar  otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.
 
- House keeping
- Ekonomi
- Özel modlar
- Klima senaryoları
- Konfor modu
- Alt konfor modu
- welcome senaryoları
- Check-in
- check-out
- Sleep/Night modları
- Frost protection
Konfor ve Teknoloji Bir Arada
- Geniş çaplı ürün ve renk seçenkeleri ile beklentinizin üzerinde komple çözümler
 
- Özel geliştirilmiş yazılımlar
 
- Yeni nesil bakış açısı getiren ımini Otel
 
 
Imini Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.
Lotus IQ en optimal çözümü ister KNX standardında ister Ip tabanlı EIO GRMS standardında bulabilirsiniz. Tam bir otomasyon kontrolu Lotus IQ sunduğu 2 farklı konsept ile mümkündür.
- EIO GRMS
- Imini
- Interra DND
- Push butonlar
- Konvansiyonel dedektörler
- IS Server GRMS yazılımı - Interra KNX Combo 
- Iswitch
- Imini
- KNX dedektörler ve sensörler
- Interra DND
- Interra BIM modulleri
- Interra Gateways
 
 
Lotus IQ EIO çözümünü
 
Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var?

EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager (Hager Otel Sistemi Yöneticisi) ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Karmaşadan uzak kolay kullanım
Her yaş grubu tarafından rahatça kullanılacak şekilde tasarlanmış ürün ve sistemler ile en yüksek derece müşteri memnuniyetine ulaşırsınız.
Otel hizmetlerinin/servislerinin dokunmatik paneller ve mobil cihazlar ile kullanımını sağlayarak oda sakininin tesis ile etkileşimini attırabilirsiniz.
SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.

Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.
 
Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir.
 
Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ